SP1 Aktualności XI Mikołajkowy Turniej Sportowy poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025206

-------------------------------------

 BHP


XI Mikołajkowy Turniej Sportowy

   W dniu 10 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny już XI Mikołajkowy Turniej Sportowy. Do zawodów przystąpiło 64 zawodników. W tym roku zaprezentowali się drugoklasiści. W turnieju brały udział cztery drużyny. Podczas imprezy nie brakowało emocji i dobrej zabawy. Było 7 konkurencji do pokonania. Mikołajkowy Turniej dostarczył wszystkim uczestnikom wiele radości. Był też doskonałą lekcją zdrowej rywalizacji i poprawnego kibicowania. Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zachowanie się, jak i sportową rywalizację oraz gratulujemy wyników.
Prowadzący:
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA