SP1 Aktualności Spotkanie Wigilijne niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020149

-------------------------------------

 BHP


Spotkanie Wigilijne

   Wigilia tuż, tuż… Czekamy na nią przez cały rok. Przeżywamy radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Robimy ozdoby choinkowe, wybieramy prezenty dla najbliższych.
   Zaprosiliśmy dzieci z grupy 5-6 latków z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach na spotkanie wigilijne połączone z jasełkami. Uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie, wiersze, mówili o tradycjach i zwyczajach świątecznych. Wszystkim złożyli życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a na koniec zaprosili do śpiewania wspólnych kolęd. Przedszkolaki zaprezentowali piosenkę o Świętym Mikołaju, który w noc wigilijną przynosi podarunki. Wspólne spotkanie zakończyliśmy poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców naszej szkoły. Dziękuję nauczycielom za przygotowanie części artystycznej, a rodzicom za słodki poczęstunek. Wesołych Świąt, radości przy wspólnym, wigilijnym stole i prezentów pod choinką. Z serdecznymi życzeniami!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA