SP1 Aktualności Andrzejkowe wróżby piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993816

-------------------------------------

 BHP
Andrzejkowe wróżby

   Tradycyjnie - 30 listopada przenosimy się w świat wróżb, magii i fantazji! Z tej to okazji uczniowie klas młodszych zaprosili dzieci z Miejskiego Przedszkola nr7 w Żarach na Bal Andrzejkowy. Wychowawcy klas wraz z uczniami przygotowali wróżby, przystroili klasy, a rodzice uczniów słodki poczęstunek. Wróżki, które przybyły na uroczystość spełniały nasze marzenia. Wszyscy marzyli o ciekawych, dalekich podróżach, o sukcesach w szkole, dobrych kolegach, ładnych ubraniach, kim będą w przyszłości. Aby te marzenia się spełniły musi im towarzyszyć szczęście. Dlatego każde dziecko losowało „symbole andrzejkowe” i wypowiadało kolejne zaklęcie: „Hokus-pokus, czary-mary, aby wróżba się spełniła, złóżmy dary”. Przedszkolaki także przygotowały wróżby andrzejkowe i zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Andrzejkowe wróżby i czary są tylko zabawą, ale żeby te marzenia się spełniły musimy sobie powróżyć!
   Z życzeniami pomyślnych wróżb i aby wszystkim się one spełniły!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska i Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA