SP1 Aktualności Szkolny konkurs recytatorski klas drugich „Poeci dzieciom” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995835

-------------------------------------

 BHP
Szkolny konkurs recytatorski klas drugich „Poeci dzieciom”

   16 listopada 2012 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski klas drugich. Trójka zwycięzców z każdej klasy drugiej, spotkała się w konkursie międzyklasowym, by powalczyć o zaszczytne miejsca. Uczniowie recytowali wiersze wybranych przez siebie autorów takich jak: J. Tuwim, J. Brzechwa.
   W konkursie wzięło udział 12 uczestników. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poezją, kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów, pobudzanie aktywności twórczej uczniów, uwrażliwianie na piękno poezji, nabywanie doświadczenia w przemówieniach publicznych.
   Jury w składzie Pani Małgorzata Łukowska, Pani Jolanta Koch oraz Pani Katarzyna Król wyróżniło następujące osoby:
I miejsce - Aleksandra Micinowska z kl. II a, 
II miejsce - Natalia Nowicka z kl. IIb, 
III miejsce - Marta Biedziuk z kl. IId. 
   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Ocenie podlegały: opanowanie pamięciowe, wyrażanie emocji, tempo, siła głosu, umiejętność gospodarowania oddechem. Recytujący reprezentowali bardzo wysoki poziom. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Organizator konkursu recytatorskiego
Monika Majerska
fot. Monika Majerska
 
STOPKA