SP1 Aktualności Sportowe zmagania niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998326

-------------------------------------

 BHP
Sportowe zmagania

   W dniu 15 listopada 2012 roku w ramach „Dni Otwartych” zorganizowaliśmy zajęcia i zabawy sportowe. Udział wzięli uczniowie klas I i grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr7 w Żarach. Konkurencje sportowe przygotowali nauczyciele-wychowawcy klas pierwszych. Były to: bieg przez plotki, skoki z piłeczką, wyścigi rzędów, zabawa w rymy, układanie z figur geometrycznych ciekawych budowli. Wszystkie przeprowadzone konkurencje cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i uczestników spotkania tj. ich rodziców. Na koniec „olimpijskich zmagań” każde dziecko otrzymało nagrodę, a pamiątką jest wspólne zdjęcie.
   Dziękuję wychowawcom klas pierwszych za przygotowanie imprezy sportowej, dzieciom z przedszkola za aktywny udział i rodzicom za wspaniały doping.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA