SP1 Aktualności Akademia moczykija - pierwsze spotkanie wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004085

-------------------------------------

 BHP
Akademia moczykija - pierwsze spotkanie

   W dniu 26.09.12 r. odbyło się pierwsze spotkanie „Akademii moczykija” z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. Zostaliśmy mile zaskoczeni wysoką frekwencją, w spotkaniu wzięło udział 5 dziewcząt i 21 chłopców z klas 2-6. Obecnych było także dziesięcioro rodziców.
   To pierwsze zajęcia z dziećmi. Opowiedzieliśmy im, o czym będą się uczyć, a następnie odpowiedzieliśmy słuchaczom na ich pytania. Spotkanie rozpoczęło się słodkim poczęstunkiem. Pod koniec każdy uczestnik otrzymał „Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW” oraz pierwszą kartę z prezentacją ryby, którą poznają bliżej na następnych zajęciach - będzie nią szczupak.
   Spotkanie było również lekcją dla prowadzących. Dopatrzyliśmy się w swojej pracy pewnych niedociągnięć organizacyjnych, ale dzięki temu wiemy, co poprawić podczas kolejnych zajęć, aby były ciekawsze i bardziej zajmujące dla uczestników.
   Pierwsze spotkanie prowadzili: Adam Zakrzewski (instruktor), Piotr Drzus (instruktor), Bronisław Galowski (opiekun) oraz Zbigniew Dudek (Prezes koła PZW nr 3 w Żarach).
Piotr Drzus
fot. Piotr Drzus
 
STOPKA