SP1 Aktualności Vita brevis, ars longa! niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999118

-------------------------------------

 BHP
Vita brevis, ars longa!

   Jednym z ważniejszych elementów pracy każdego nauczyciela są szkolenia, kursy, studia podyplomowe, które podnoszą jego kompetencje, pozwalają mu na wymianę myśli, pomysłów i doświadczeń z pedagogami z całej Polski. A wszystko to dla dobra uczniów. W czerwcu, w lipcu i we wrześniu tego roku spora grupa nauczycieli z naszej szkoły brała udział w szkoleniu organizowanym przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nie bójcie się, nie będę się rozpisywał na ten temat, chcę raczej zachęcić do obejrzenia kilku zdjęć, które udało mi się zrobić w trakcie przerw między wykładami. Poznań jest piękny, a obecność wielu zabytków oraz sama atmosfera panująca w Collegium Maius przypominają o słuszności łacińskiej sentencji: Vita brevis, ars longa = Życie krótkie, sztuka (nauka) wieczna… Pomyślcie o tym.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA