SP1 Aktualności Dbajmy o nasze bezpieczeństwo! niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999410

-------------------------------------

 BHP
Dbajmy o nasze bezpieczeństwo!

   W zeszłym tygodniu odbyła się w naszej szkole seria spotkań przedstawicieli policji i straży miejskiej z uczniami. Poruszano podczas nich ważny temat bezpieczeństwa podczas drogi do i ze szkoły oraz innych zagrożeń.
   Któż z Was nie kocha przejażdżek rowerowych? Ale… czy wiecie, jak się przygotować do jazdy tym jednośladem oraz jak poruszać się na jezdni? Okazuje się, iż są z tym problemy. Czy zawsze sprawdzacie stan powietrza w dętkach, stan hamulców, funkcjonowanie świateł przedniego i tylnego? A dzwonek lub inny sygnalizator dźwiękowy, którym dajecie pieszym znak, że się zbliżacie? To wszystko ważne elementy bezpiecznej jazdy. A to dopiero początek zasad – są jeszcze przecież przepisy dotyczące samego poruszania się po jezdni.
   Wszystkich rozkojarzonych oraz tych, którzy po prostu chcą sobie powtórzyć zasady bezpiecznej jazdy rowerem, zapraszam do przeczytania informacji ukrytych za tymi linkami:
 
   
 Szerokiej drogi!
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA