SP1 Aktualności Dzień dobry, cześć i czołem! wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004294

-------------------------------------

 BHP
Dzień dobry, cześć i czołem!


Wszystkim uczniom, ich rodzicom i opiekunom,
pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym naszej szkoły
życzymy dużo sił w wykonywaniu codziennych obowiązków,
nieustannego uśmiechu na twarzy, wzajemnego zrozumienia
oraz ciągłego rozwijania swoich pasji i talentów!


   Cała Polska wraca do domu, cichnie gwar wakacyjnych zabaw, pustoszeją nadmorskie miejscowości, niedługo na plażach nie będzie można spotkać żywego ducha. Pustoszeją też górskie pensjonaty, na szlakach coraz mniej miłośników pieszych wędrówek. Kogo nie zapytamy, ten odpowie, że szybko minęły dwa miesiące beztroski i luzu. Za szybko! Jednak, założymy się, wielu spośród Was, Drodzy Uczniowie, tęskniło za szkołą. Tak czy inaczej, dziś uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 i nie ma od tego odwrotu. Dla większości będzie to kolejny rok nauki, są jednak i tacy, którzy po raz pierwszy przekroczą próg Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. I właśnie ich w sposób szczególny witamy w naszym gronie. Nie martwcie się, wszystko będzie dobrze, otoczymy Was opieką, zadbamy o to, żebyście czuli się w tu dobrze, jak w domu. Są też i klasy szóste, które po raz ostatni będą brały udział w uroczystym apelu rozpoczynającym rok szkolny. Nawet się nie zorientujemy, kiedy staną się gimnazjalistami! Wcześniej jednak wielki wysiłek umysłowy, test, sprawdzian, podsumowanie sześcioletniej nauki. Wytężcie umysły, pracujcie pilnie, uczcie się, ponieważ wiedza, którą teraz zdobędziecie, zaprocentuje w przyszłości, a systematyczność i dobry warsztat pracy przydadzą się przy kolejnych egzaminach: gimnazjalnym i maturalnym. To samo zresztą dotyczy pozostałych klas, bez wyjątku!
   A tymczasem zapraszamy do lektury specjalnego wydania „Pulsu Jedynki”.
Administratorzy
 
Puls Jedynki
 
STOPKA