SP1 Aktualności Zielona Szkoła Lubiatów 4-6 czerwca 2012 wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004205

-------------------------------------

 BHP
Zielona Szkoła Lubiatów 4-6 czerwca 2012

   W dniach 04.06.12 – 06.06.12 r. klasy Ib i Ic przebywały na Zielonej Szkole w Lubiatowie w ośrodku „Haleszka”. Był to pierwszy samodzielny wyjazd dzieci, bez rodziców. Pierwszoklasiści podczas pobytu poza szkołą, domem rodzinnym nawiązywali nowe przyjaźnie, nauczyli się samodzielności, odpowiedzialności za siebie i całą grupę.
   Lubiatów to miejsce, gdzie wspaniale łączyliśmy naukę z zabawą i aktywnym wypoczynkiem. Były zajęcia z lornetkami i lupami, w czasie których dzieci poznawały życie w lesie, obserwowały pracę mrówek podczas budowy mrowiska. „Badały” faunę i florę jeziora Sławskiego. Podczas spotkania z leśnikiem mierzyły objętość drzew, obserwowały poczynania bobrów podczas budowy tamy oraz oglądały nowo powstałą szkółkę leśną.
   Z Lubiatowa dzieci wróciły bardzo zadowolone, bogatsze w wiedzę i doświadczenie.
   W drodze powrotnej planowaliśmy już kolejny wyjazd. Tym razem będą to góry.
Halina Kulbida-Pietrzak
Wioletta Bas
fot. Halina Kulbida-Pietrzak, Wioletta Bas, Honorata Kryszewska
 
STOPKA