SP1 Aktualności Sesja Dzień Ziemi 2012 wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004165

-------------------------------------

 BHP
Sesja Dzień Ziemi 2012

   Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie klas starszych uczestniczyli w Sesji z okazji Dnia Ziemi w ośrodku harcerskim w Świbnej. W bieżącym roku szkolnym przebiegała pod hasłem „Natura 2000”. Uczestnicy szkół żarskich mieli możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami w zakresie nowej formy ochrony przyrody. Zajęcia miały charakter warsztatów, których podsumowaniem był konkurs. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni symbolicznymi upominkami.
 
STOPKA