SP1 Aktualności Dzień Mamy poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024246

-------------------------------------

 BHP


Dzień Mamy

   Z okazji Święta Mamy uczniowie klasy Ib i Ic zaprosili swoje mamy na turniej pod hasłem „Mamo baw się razem z nami”. Po krótkim występie artystycznym przygotowanym przez dzieci rozpoczęły się zawody sportowe dla uczniów i ich mam. Mamy i ich dzieci wspólnie rywalizowały w wielu ciekawych konkurencjach o punkty dla każdej z klas. Nie zabrakło wielu emocji i radości z każdego zdobytego punktu. Zawody zakończyły się sukcesem każdej klasy, bo osiągnięto remis. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a po zawodach udali na zasłużony słodki poczęstunek.
fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA