SP1 Aktualności Ja Polak Europejczyk 2012 niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998221

-------------------------------------

 BHP
Ja Polak Europejczyk 2012

   17 maja 2012 r. odbył się jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej „Ja Polak Europejczyk” pod hasłem – Kocham Cię Polsko. Pierwszoklasiści ze wszystkich szkół zaprezentowali wysoki poziom wiedzy o Unii Europejskiej oraz o swojej ojczyźnie. Reprezentacje szkół przygotowały prezentacje miasta i ciekawszych miejsc Polski zachęcając do ich zwiedzania. Wszystkie zadania konkursowe wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników, którzy poprzez zabawę wykazali się bardzo wysoką wiedzą na temat swojej Ojczyzny i Unii Europejskiej.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Cezary Sułkowski i Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA