SP1 Aktualności OBUT - 2012 piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10990127

-------------------------------------

 BHP
OBUT - 2012

   Uczniowie klas trzecich przystąpili do Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów, który odbył się 22 maja. Test pisało 64 uczniów. Celem było sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy i umiejętności po pierwszym etapie kształcenia. Test składał się z dwóch części: polonistycznej i matematycznej. Wszystkim uczniom życzę powodzenia, a nauczycielom wspaniałych wyników.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska


Spotkanie z ratownikiem WOPR

   Dnia 24 maja 2012 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania i spotkanie z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Uczestnikami zajęć byli uczniowie klasy drugiej. Każdy uczeń otrzymał certyfikat nauki pływania, a niektórzy z nich zdobyli karty pływackie. Odbył się także pokaz z ratownictwa wodnego i pogadanka dotycząca bezpieczeństwa korzystania z basenów wodnych podczas wakacji.
   Wszystkim nagrodzonym gratuluję!
   Dziękuję panu Zbigniewowi Zdzitowieckiemu- ratownikowi za całoroczną współpracę oraz nauczycielom naszej szkoły pani Barbarze Mantyk i panu Aleksandrowi Stachów za efektywną naukę pływania uczniów klas drugich.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
   
   
   
fot. Honorata Kryszewska

 
STOPKA