SP1 Aktualności Konkurs plastyczny: „Wymarzony łaciaty świat” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998276

-------------------------------------

 BHP
Konkurs plastyczny: „Wymarzony łaciaty świat”

   Uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w konkursie plastycznym skierowanym do dzieci i młodzieży, które w ramach programu „Mleko z klasą” piją mleczko Łaciate. Uczestnicy konkursu pod kierunkiem pani Kingi Stachów wymyślili i wykonali pracę plastyczną – konstrukcję z pustych kartoników po mleczku Łaciate, która przedstawia wieżę Eiffla. Celem konkursu jest promowanie nawyku codziennego picia mleka w kartonach oraz inicjowanie wśród uczniów pomysłowości i artystycznych form wyrazu. I udało się! Wieża już stoi na korytarzu obok drzwi do stołówki szkolnej. Zdjęcia zrobione i wysłane. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu, które nastąpi w maju.
Prosimy: trzymajcie kciuki 
p. Kinga Stachów

 
fot. Kinga Stachów
 
STOPKA