SP1 Aktualności Nasi przedstawiciele w Polskiej Akademii Nauk niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020205

-------------------------------------

 BHP


Nasi przedstawiciele w Polskiej Akademii Nauk
   
   W tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Jego celem jest pokazanie, jak ważna jest dobra znajomość ojczystego języka. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że są z poprawną polszczyzną za pan brat. W pierwszym etapie wzięło 51 uczniów. Do drugiego zakwalifikowało się ich już tylko 20. 27 marca w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie odbył się III etap konkursu. Wzięła w nim udział uczennica klasy 4c Ola Sinkiewicz. Jesteśmy z niej niezwykle dumni i życzymy jej sukcesów w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasi uczniowie jeszcze liczniej wezmą udział w tym ciekawym konkursie.
Edyta Talarowska
Oto fotorelacja Oli Sinkiewicz.

     
fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA