SP1 Aktualności Festiwal bajek piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013813

-------------------------------------

 BHP


Festiwal bajek

   21 marca 2012 r. w SP nr1 w Żarach w ramach Dni Otwartych Szkoły odbył się Festiwal Bajek, Wzięły w nim udział klasy drugie, Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie zaprezentowali się w przygotowanych przez siebie przedstawieniach: O królewnie Niedbalusi, Czerwony Kapturek, Bajka o smoku. W drugiej części wybrani uczniowie z poszczególnych klas odpowiadali na pytania związane z obejrzanymi bajkami. Ponadto uczniowie przygotowali prace plastyczne przedstawiające sceny z wybranych bajek. Dzieci przy pomocy wychowawców i rodziców przygotowały stroje, rekwizyty i dekoracje. Na widowni zaszczyciły nas swoją obecnością dzieci z przedszkola „Groszki” oraz nasi młodsi koledzy z klasy pierwszej.
   Na koniec uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i wyróżnienie w postaci dyplomu. Nie zapomniano też o słodkich upominkach dla aktorów i gości. Festiwal przebiegał w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Dostarczył dużo pozytywnych wrażeń zarówno gospodarzom jak i zaproszonym gościom.
Wiesława Półtorak

 
STOPKA