SP1 Aktualności Dzień otwarty szkoły - fotorelacja wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004194

-------------------------------------

 BHP
Dzień otwarty szkoły - fotorelacja

   Jak co roku w naszej szkole 21 marca 2012 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia plastyczne, matematyczne, przyrodnicze, ruchowe i komputerowe. Dzieci chętnie brały udział w zabawach, wykonały piękne prace plastyczne związane z wiosną, przeprowadzały „małe” doświadczenia i ćwiczyły naukę języka obcego. Dzieci uczestniczyły w zajęciach logopedycznych i terapii pedagogicznej. Rodzice mogli zasięgnąć informacji pedagoga w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do szkoły. Nauczyciele udzielali porad rodzicom w sprawach dotyczących edukacji dziecka w szkole. Przygotowane formy pracy z dziećmi cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród przedszkolaków, ale i ich rodziców.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. C. Sułkowski 

Innowacja pedagogiczna „Strategia myślenia”
czyli wykorzystywanie różnorodnych i nowoczesnych metod
i form pracy dydaktycznej w rozwoju myślenia uczniów
 

PREZENTACJA from Sto Procent on Vimeo.

 
STOPKA