SP1 Aktualności Ranking szkół na FunEnglish.pl środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009697

-------------------------------------

 BHP


Ranking szkół na FunEnglish.pl

   Jedynka uplasowała się na 8. miejscu spośród 264 szkół z całej Polski! W sumie nasi uczniowie spędzili już 454 godziny 54 minuty i 55 sekund na platformie e-learningowej. Średnio jedna osoba z naszej szkoły poświęciła 2 godziny 23 minuty i 39 sekund na naukę języka angielskiego poprzez FunBook. 86,36% uczniów wykazuje się częstą aktywnością. Ada Kopeć jest w ścisłej piątce najaktywniejszych użytkowników w Polsce, uzyskała 12 poziom (Exp. 6616). Przypominam wszystkim uczniom, że darmowy dostęp do platformy jest zapewniony tylko do 26 lutego 2012 r. Dlatego zachęcam do jeszcze aktywniejszego korzystania z zasobów na FunEnglish.pl!
Karolina Wojtiuk
 
STOPKA