SP1 Aktualności Tydzień pod znakiem szachów środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009535

-------------------------------------

 BHP


Tydzień pod znakiem szachów

   Drugi tydzień stycznia 2012 upłynął dla uczniów naszej szkoły pod znakiem szachów. W środę 11-go, odbył się szkolny turniej szachowy w kategorii dziewcząt. Chłopcy analogiczny turniej zakończyli miesiąc wcześniej. Celem rozgrywek szkolnych było wyłonienie drużyny, która w składzie: Jakub Femlak, Marcin Rybnik, Szymon Ludwiniak i Ada Kopeć reprezentowała nasza szkołę w dniu 13.01.2012 na eliminacjach miejskich Żarskiej Olimpiady Młodzieży. Drużyna Jedynki zajęła IV miejsce.
   Nazajutrz, 14-go stycznia miał miejsce XIII Noworoczny Polsko-Niemiecki Turniej Szachowy. Wystartowało w nim 11 uczniów z Jedynki w kategoriach: do lat 10 i do lat 13.
   Dominik Kominek zajął II miejsce w kategorii do lat 10, a Ada Kopeć II miejsce w kategorii do lat 13 dziewcząt. I miejsce do lat 16 w kategorii dziewcząt zajęła Martyna Soroko. To już absolwentka Jedynki, ale w szachy nauczyła się grać w naszej szkole…
Andrzej Woźniak
 
   
   
fot. Andrzej Woźniak

 
STOPKA