SP1 Aktualności W schronisku dla zwierząt piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993043

-------------------------------------

 BHP
W schronisku dla zwierząt

   W schronisku dla zwierząt. Po raz jedenasty w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach przeprowadzono zbiórkę żywności dla zwierząt ze schroniska w Kadłubiu. Zebrano 70 kg karmy. Uczniowie z klasy 3c wraz z rodzicami odwiedzili schronisko, a na ręce pana Bara - kierownika schroniska przekazali karmę. Uczniowie rozmawiali o zwierzętach, zadawali pytania, a każdy z nich chciał zaopiekować się pieskiem w domu. Myślę, że po takiej wizycie ktoś pomyśli o adopcji. Z pozdrowieniami
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska


Góra Grosza

Akcja „Góra Grosza” zakończyła się już i policzono pieniądze, Po dokładnym przeliczeniu każdej monety dowiedzieliśmy się, że jest 17 455 monet (o wadze ok. 37 kg), a równowartość wszystkich monet to aż 461,06 zł!, które przekażemy dla Towarzystwa „Nasz Dom” wspierającego dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych. Dziękujemy za wsparcie i dobre serduszka!
SU

 
STOPKA