SP1 Aktualności Mikołajkowy Turniej Sportowy niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999500

-------------------------------------

 BHP
Mikołajkowy Turniej Sportowy

   To już X Jubileuszowy Międzyklasowy Mikołajkowy Turniej Sportowy zorganizowany przez wychowawczynie kl. 1b i 1c SP1 Żary. Uczniowie mieli okazję bliżej poznać się oraz sprawdzić swoje umiejętności sportowo-plastyczne. Rywalizacja dostarczyła dzieciom wiele emocji. Zwycięzcy otrzymali nagrody.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Ewa Witkowska


Mikołajki inaczej…

   Z okazji Mikołajek dzieci z klas Ib i Ic SP1 w Żarach wybrały się do Teatru Lubuskiego na spektakl „Doktor Dollitl i jego zwierzęta”. Niezwykle barwne przedstawienie dostarczyło wielu wspaniałych wrażeń i emocji. Dodatkową atrakcją była również wizyta w Mc Donald’s. Szkoda, że tak szybko minął ten Mikołajkowy dzień.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA