SP1 Aktualności „Mali wolontariusze” wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004125

-------------------------------------

 BHP
„Mali wolontariusze”

   W dniach 9-10 grudnia 67 wolontariuszy z naszej szkoły wraz z paniami katechetkami wzięli udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności pod hasłem „Tak, pomagam”. Akcję tę organizowało Caritas. Uczniowie zbierali żywność i pieniądze w sklepie Biedronka i Kaufland. Wszystkie artykuły spożywcze zostały przekazane do placówek Caritas, m. in. na paczki świąteczne dla ubogich, na stołówki, do jadłodajni dla ubogich, punktów interwencji kryzysowej, domów dla bezdomnych, świetlic socjoterapeutycznych, burs dla młodzieży i ośrodków dla osób uzależnionych. Dziękujemy wolontariuszom a przede wszystkim tym, którzy wspomogli potrzebujących.
Honorata Świacka
Kamila Leszczyńska
fot. Kamila Leszczyńska
 
STOPKA