SP1 Aktualności Odwiedziny Biskupa piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995717

-------------------------------------

 BHP
Odwiedziny Biskupa

   5 grudnia 2011 r. w ramach wizytacji w parafii św. Józefa w Żarach gościł w murach naszej szkoły Ksiądz Biskup Paweł Socha. Biskup przybył w towarzystwie Księdza Dziekana Stanisława Pojnara. Po oficjalnym przywitaniu dostojnego gościa przez Panią Dyrektor i Samorząd Uczniowski nastąpiło spotkanie Księdza Biskupa z dziećmi zgromadzonymi na sali gimnastycznej. Uczniowie chętnie rozmawiali i słuchali słów gościa. Na koniec Biskup udzielił wszystkim swojego błogosławieństwa, a następnie udał się na spotkanie z gronem pedagogicznym. Ksiądz Biskup życzył wszystkim, by pomimo trudności, z jakimi boryka się szkoła, podejmowali nadal trud w kształceniu i wychowaniu młodego pokolenia oraz by nikomu nie zabrakło optymizmu i radości w codziennej pracy.
Kamila Leszczyńska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA