SP1 Aktualności A bear called Paddington wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004287

-------------------------------------

 BHP
A bear called Paddington

   W październiku naszą szkolę odwiedził niejaki Paddington, który stał się stałym bywalcem na lekcjach języka angielskiego. Niepozornie wyglądający niedźwiadek, a już zwiedził Żary, Zieloną Górę, Poznań i Wałbrzych, a jakby tego było mało, minione wakacje spędził w Canterbury (w Wielkiej Brytanii).
   Mieliście okazję nie tylko poznać prawdziwą historię tego małego przeuroczego podróżnika (pamiętajmy, że choć przybył do nas z Londynu, tak naprawdę pochodzi z mrocznych zakątków Peru), ale również uczyć się razem z nim nowych słówek, piosenek oraz tekstów. Niektórzy przygotowali plakaty z jego podobizną, które można podziwiać w gabinecie 201C. Paddington zwiedził Jedynkowe mury, a relacja z pobytu została zamieszczona w jego kronice podróży oraz u nas na stronie. Teraz Miś wyrusza do kolejnej szkoły, tym razem w Żaganiu.
   Życzymy Misiowi: Have a good trip and come back soon! (Szczęśliwej podróży i wróć do nas niedługo!). Wszystkich miłośników Paddingtona zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz poniższych filmików.
Karolina Wojtiuk
 
 fot. Karolina Wojtiuk
 
(po angielsku)


(po polsku)

 

 
UWAGA!

   Wraz z listopadem rusza zupełna nowość na naszej stronie! ENGLISH MATTERS to strefa, na której przeczytacie wiele interesujących informacji o języku angielskim i krajach anglojęzycznych. Nie zabraknie również zaskakujących ciekawostek kulturowych.
Serdecznie zapraszam do lektury!
Karolina Wojtiuk
  
ENGLISH  MATTERS
 
STOPKA