SP1 Aktualności Dzień Chłopaka w 4b wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028234

-------------------------------------

 BHP


Dzień Chłopaka w 4b

   Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Dziewczynki składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy, organizują im ciekawe zabawy i konkursy. W klasie 4b dziewczynki przygotowały kabaret. Chłopcy nad wyraz uważnie obserwowali wystąpienia dziewcząt. Bardzo im się podobały. Każdy chłopiec otrzymał drobny prezencik w postaci korali i bransoletki wykonanych z jarzębiny. Był też ogromny, słodki tort. Dzień Chłopaka w klasie 4b naprawdę był bardzo udany.

 
fot. Kinga Stachów
 
STOPKA