SP1 Aktualności Pasowanie na ucznia piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995753

-------------------------------------

 BHP
Pasowanie na ucznia

   Dnia 5 października 2011r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Uczniowie w odświętnych strojach składali ślubowanie, że będą dobrze się uczyć, będą szanować swoich nauczycieli i dbać o dobre imię szkoły. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom i odznakę „Witaj w szkole”. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę „Nasza klasa”. Część artystyczną uświetnił występ zespołu tanecznego i wokalnego. Na uroczystość pasowania przybył Wiceburmistrz Miasta Żary- pan Edward Łyba.
W tym dniu uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do Biedrzychowic.
Z życzeniami
wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska
 
fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA