SP1 Aktualności Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze 2011 piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993974

-------------------------------------

 BHP
Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze 2011


   Dnia 28 września 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze-2011”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Każdy z nich wykonał pracę plastyczną na temat prawidłowego korzystania z zasad ruchu drogowego. Nagrodą główną był rower, który otrzymała Amelia Janiak – uczennica klasy 1b. Wszyscy uczniowie dostali upominki. Fundatorem nagród była firma Statoil Poland z siedzibą w Warszawie.
Nagrodzonym uczniom gratuluję!

 
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA