Odsłon : 11013960

-------------------------------------

BHP

SPORT

Maja Majdańska zawodniczka żarskiego Agrosu wywalczyła srebrny medal mistrzostw Europy w zapasach młodziczek. Zawody rozegrano w stolicy Bułgarii. To największy sukces tej sportsmenki w dotychczasowej przygodzie z zapasami. Maja już wkrótce powalczy o wyjazd na mistrzostwa świata kadetek.
Aleksander Stachów

Maja

Karate kata i kumite

Natalia Śmiłowska uczennica klasy 3 a zajmuje czołowe lokaty w karate kata i kumite w kategorii dziewcząt 8-9 lat

Karate

Finały Koszykówki Województwa Lubuskiego Rocznik 2010

Chłopcy z naszej szkoły, którzy grają w BC Swiss Krono Żary: Szymon Sobczak 4b, Ksawery Towpik 4a, Michał Koziński 3a, Łukasz Kruszewski 4b zagrali dzisiaj w Finałach Województwa Lubuskiego Rocznik 2010 i zajęli II miejsce w naszym województwie!!!

Koszykarze

Milena w Finałach Mistrzostw Polski

Milena Kozińska razem ze swoją drużyną Ślęza Wrocław grały w Finałach Mistrzostw Polski. Dziewczyny są VII DRUŻYNĄ w Polsce!!!

Milena Kozińska

Sportowcy z 2a

Uczeń klasy 2a Piotr Bartkowiak zdobył puchar Burmistrza miasta Żary za złowienie największej ryby na zawodach wędkarskich.

Zuzanna Hedloff uczennica klasy 2a czołowa zawodniczka w swojej kategorii wiekowej w tenisie ziemnym.

Maria Tabaczek uczennica klasy 2a - utalentowana zawodniczka klubu sportów walki Malinowski Team.

Lena Fiuk trenuje taniec teatralny w Teatr Tańca Format Smile. Zdobyła 1 miejsce w kategorii 9-10 lat w tańcu teatralnym.

Ania Głodowicz z klasy 2a - uprawia lekkoatletykę i koszykówkę.

Agata Olech uczennica klasy 2a... przyszła gwiazda kolarstwa górskiego MTB... ogromną ilość sukcesów na zawodach MTB.

Michał Roman uczeń klasy 2a czołowy zawodnik Sparty Grabił... karierę rozpoczynał w Młodym Talencie.

Szymon Skałacki uczeń klasy 2a - wszechstronnie utalentowany młody sportowiec...obecnie uprawia lekkoatletykę.

Sportowcy z klasy 2a

VII miejsce w drużynowych biegach przełajowych

18 czerwca w Babimoście dziewczęta z naszej szkoły zajęły 7. miejsce w drużynowych biegach przełajowych. W drużynie pobiegły: Hanna Andrzejewska, Natalia Sobczak, Paulina Kiełb, Emilia Lipa, Maja Firak i Julia Lechman. Gratulacje!!!