SP1 Aktualności Podsumowanie projektu „Wolę gry planszowe niż komputerowe” piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014070

-------------------------------------

 BHP


Podsumowanie projektu „Wolę gry planszowe niż komputerowe”

Uczniowie najmłodszych klas brali udział w projekcie „Wolę gry planszowe niż komputerowe” finansowanym przez MKRPA w Żarach. Zajęcia miały na celu propagowanie gier planszowych jako bardzo ciekawej i wskazanej formy spędzania czasu.

Wspólna gra planszowa to powrót do tradycyjnych, bezpośrednich relacji. To czas, w którym poznajemy bliżej drugiego człowieka i możemy z nim zbudować prawdziwą więź. Rozrywka przy grze planszowej to wspaniała okazja, aby wspólnie spędzić czasu. Tutaj znajdzie się miejsce dla każdego – dziecka, mamy, taty, babci, koleżanki. Miło się integrować przy emocjonującej rozgrywce. Warto odejść od komputera czy konsoli, odłożyć smartfona, aby dołączyć do zabawy przy planszówkach!

Podsumowaniem projektu było wręczenie prezentów – oczywiście gier planszowych, wyróżniającym się w zajęciach uczniom.

Wszystkim nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy!
Wioletta Mutwil, Małgorzata Łukowska
 
STOPKA