SP1 Aktualności Dzień Dziecka piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993758

-------------------------------------

 BHP
Dzień Dziecka

1 czerwca to szczególny dzień dla naszych Świetlików i uczniów szkoły. Tego dnia obchodzimy Dzień Dziecka. Wszelkie atrakcje z okazji tego święta zaplanowane są na dzisiaj. Wczoraj jednak Świetliki dowiedziały się kiedy i w jaki sposób Dzień Dziecka jest obchodzony na świecie, o swoich prawach i obowiązkach zapisanych w Konwencji o Prawach Dziecka. Wywiązała się ciekawa dyskusja na ten temat. Później uczniowie wykonali prace plastyczne na podstawie obejrzanej prezentacji. Odbyła się również kontynuacja zajęć czytelniczych, podczas których poznawaliśmy kolejne przygody bociana Kajtka.

Dzień Dziecka
 
STOPKA