SP1 Aktualności KONKURS PLASTYCZNY niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998218

-------------------------------------

 BHP
KONKURS PLASTYCZNY
pt. „Prawdziwy bohater nosi maskę”

30 kwietnia 2021 r. 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Prawdziwy bohater nosi maskę”. Organizatorem konkursu był Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na tematykę bezpieczeństwa w dobie epidemii koronawirusa rozumianego jako świadome i właściwe korzystanie ze środków ochrony indywidualnej, ograniczenie kontaktów społecznych oraz zachowanie dystansu społecznego, ale również umiejętne radzenie sobie z psychospołecznymi konsekwencjami epidemii, a także zachęcanie uczniów do twórczego, wizualnego zinterpretowania ww. zagadnień.
Serdecznie dziękuję za udział w konkursie plastycznym następującym uczniom: Milena Kozińska - 6a, Gabrysia Rak - 4b, Jakub Lenk - 6d, Łukasz Borkowski - 6b, Szymon Sobczak - 4b, Alan Małkowski - 4b, Maria Kolasa - 6c, Wiktoria Baran – 4b, Marta Grygowska – 6f, Szymon Grygowski – 4b, Wojciech Borysiak – 6b . Rozstrzygnięcie konkursu 24 maja 2021 r.
Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.
Agnieszka Suszycka
Prawdziwy bohater nosi maskę

 
STOPKA