SP1 Aktualności KONKURS ŻARSKA PISANKA Z RATUSZOWEJ WIEŻY piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10991763

-------------------------------------

 BHP
KONKURS ŻARSKA PISANKA Z RATUSZOWEJ WIEŻY

Uczniowie z naszej szkoły samodzielnie wykonali projekt pisanki wielkanocnej z motywami nawiązującymi do kolorytu lokalnego naszego miasta np. historii, zabytków, znaczących postaci lub warunków geograficzno- przyrodniczych. Prace konkursowe były kolorowe. Mógł to być odręczny rysunek wykonany jedną z tradycyjnych form plastycznych lub dwuwymiarowa praca wykonana z wykorzystaniem programu komputerowego. Zwycięski projekt został przeniesiony na formę przestrzenną i wykorzystany do stworzenia pisanki, która przyozdobiła wieżę żarskiego Ratusza podczas Świąt Wielkanocnych.

Komisja wyróżniła 20 prac.
I miejsce - zajęła uczennica klasy 3 - Patrycja Standowicz

Uczniowie wyróżnieni: Sara Bełz – 7d, Mikołaj Biernacki – 7e, Ewelina Hirsch – 7c, Milena Kozińska – 6a, Michał Kunc – 7d, Jakub Kusy - 3, Emilia Lipa, Jakub Lenk – 6d, Julia Raniś – 5a, Ryszard Sosnowski, Ola Śniatecka – 4a, Igor Talacha - 3, Nadia Wawryk – 6b, Daria Wojtiuk - 3, Hania Żyła – 6f. Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję otrzymanych nagród i zapraszam do udziału w następnych konkursach.
Agnieszka Suszycka


Pisanki żarskie
 
STOPKA