SP1 Aktualności KONKURS PLASTYCZNY pt. „112 RATUJE ŻYCIE” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10991951

-------------------------------------

 BHP
KONKURS PLASTYCZNY pt. „112 RATUJE ŻYCIE”

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu będącego nawiązaniem do hasła „112 ratuje życie ”. Praca mogła zostać wykonana dowolną techniką plastyczną (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem, piórkiem, grafika komputerowa itp.). Konkurs wzbudził duże zainteresowanie uczniów. Uczestnikami konkursu byli uczniowie: Alan Małkowski, Anna Jaśkiewicz, Gabriela Rak, Marcel Kisielewski, Milena Baworowska, Sandra Budzyła, Szymon Grygowski, Szymon Sobczak, Wiktoria Baran z klasy 4b, Ola Śniatecka, Bartosz Bogdański, Filip Żurawski, Hubert Kuchta, Lena Michalak, Maja Płóciennik, Mateusz Mrzewa, Nikodem Biernacki, Nikola Najmowska, Oliwia Zawadzka, Ryszard Sosnowski, Wiktor Przetacznik z klasy 4a, Ola Turkiewicz, Ania Kondratowicz, Karina Kargor, Kryspin Firmanty, Milena Kozińska z klasy 6a, Amelia Ferszt, Emilia Lipa, Hania Hasiuk, Hania Andrzejewska, Jakub Popko, Kuba Lenk, Natalia Federowicz z klasy 6d, Amelia Łach, Filip Sokalski, Jakub Łopuch, Lena Kozik, Szymon Kubiak, Wojciech Rosa z klasy 4c, Antoni Karaś, Damian Henke, Hania Wywigacz, Gabriela Słobodzian, Jgor Potęga, Julita Kielarska, Michał Pawlak, Milena Kostecka, Nadia Najdek, Wojtek Borysiak, Zuzanna Strochalska z klasy 6b, Bartek Olechno, Dawid Kisielewski, Dominika Mazurek, Magda Nowacka z klasy 7b, Dawid Rybkowski, Igor Olejniczak, Maja Firak, Marta Grygowska, Piotr Burzyński, Radek Kasztelan z klasy 6f, Dawid Zalewski, Kuba Musielski, Marysia Kolasa, Milena Węgrzyn z klasy 6c, Ewelina Hirsch, Julia Korzeniowska, Kacper Podlejski, Ola Cieślar z klasy 7c, Igor Otto, Julian Siemiński, Lilianna Kasprolewicz, Magda Mietlińska – Wojdan, Wiktor Sokalski, Zosia Lichwiarz, Zuzia Kasztelan z klasy 5a, Julia Makowska, Natalia Szczuka, Paulina Turek z klasy 7a, Maja Lipińska, Maja Złotnik, Nadia Kosiorska z klasy 7e, Michał Kunc, Nel Janiak, Sara Bełz, Klaudia Kukuła, Zuzia Złotnik z klasy 7d, Natalia Makowska, Nikodem Płaska, Szymon Kuriata z klasy 6e Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.
Agnieszka Suszycka


112 RATUJE ŻYCIE
 
STOPKA