SP1 Aktualności 9 maja obchodzono Dzień Unii Europejskiej niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020092

-------------------------------------

 BHP


9 maja obchodzono Dzień Unii Europejskiej

Świetliki celebrowały ten dzisiaj, ponieważ święto miało miejsce w niedzielę. Obejrzały film edukacyjny o Unii Europejskiej, z którego dowiedziały się kiedy i po co powstała UE, jakiej waluty używa się w większości krajów Unii. Poznały również stolice państw należących do wspólnoty, najpiękniejsze miasta w Unii, a także najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Poznały lub utrwaliły hymn UE - Odę do radości. Mogły też zobaczyć maskotkę UE w strojach różnych państw, a następnie same zaprojektować strój dla Syriusza.
Zapraszamy do galerii!
Wychowawcy świetlicy


UE
fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA