SP1 Aktualności Zajęcia logopedyczne – uczymy się, bawiąc niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999049

-------------------------------------

 BHP
Zajęcia logopedyczne – uczymy się, bawiącNa zajęciach ćwiczymy narządy artykulacyjne: język, wargi, podniebienie, policzki, wykonujemy ćwiczenia oddechowe, słuchowe, fonacyjne i artykulacyjne. Ćwiczymy słuchową analizę i syntezę wyrazów, wyodrębnianie głosek w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, sylabizowanie, głoskowanie, wyszukiwanie rymów, rozróżnianie dźwięków. Doskonalimy wymowę samogłosek, głosek syczących (s, z, c, dz), szumiących (sz, ż, cz, dż) i ciszących (ś, ź, ć, dź) oraz k, g, r i in. Różnicujemy głoski trzech szeregów, r/l oraz dźwięczne/bezdźwięczne. Dla uatrakcyjnienia zajęć używamy różnego rodzaju pomoce logopedyczne: gry, układanki, rozsypanki, domina, karty, zegary i suwaki logopedyczne, historyjki obrazkowe, materiał wyrazowo-obrazkowy, teksty itp. Jest wesoło, uczymy się poprawnie mówić i dobrze się bawimy.
Jolanta Koch


Logopedia
fot. Jolanta Koch
 
STOPKA