SP1 Aktualności Gabinet terapeutyczny poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024044

-------------------------------------

 BHP


Gabinet terapeutyczny

W naszej szkole powstał gabinet terapii dla uczniów. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający uczniom pokonywanie trudności w nauce i usprawniający zaburzone funkcje. Miejsce to jest również wykorzystywane na zajęcia edukacyjno- wychowawcze klas 1-3. Wspólna zabawa przy udziale specjalistycznego sprzętu, przynosi efekty. Zobaczcie sami! Zapraszamy Rodziców i Dzieci przyszłych pierwszoklasistów do obejrzenia naszej strony internetowej szkoły! Dzieje się bardzo dużo, mamy ciekawe pomysły i uczymy z pasją! Bo dzieci są najważniejsze!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska- wicedyrektor


Gabinet terapeutyczny
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA