SP1 Aktualności Nie hejtuj poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11023994

-------------------------------------

 BHP


Nie hejtuj

   09.02.2021 r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI 2021) Z tej okazji oraz w ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żarach, na zlecenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, nagrał spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany głównie do Was rodzice i opiekunowie. Zachęcam do obejrzenia załączonego spotu antyhejtowego, związanego z zapobieganiem mowie nienawiści.
Aneta Kochanowicz

 
STOPKA