SP1 Aktualności Konkurs czytania w klasie 3d piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995803

-------------------------------------

 BHP
Konkurs czytania w klasie 3d

   W czasie nauki zdalnej w klasie 3d odbył się konkurs czytania. Dzieci z klasy czytały wybrany przez siebie tekst. Cała klasa wybierała zwycięzców biorąc pod uwagę płynność, wyrazistość oraz odpowiednią intonację. W wyniku głosowania miejsce 1 zajął Ernest Jakubowski. Przyznano również dwa miejsca drugie dla Mileny Starosty i Mai Tabaczek. Dzieci już po powrocie do szkoły otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zamek Królewski w Warszawie oraz Urząd Miejski w Żarach. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia oraz słodycze. Nad sponsoringiem czuwały mamy uczniów, którym składam serdeczne podziękowania za pomoc.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA