SP1 Aktualności KONKURS PLASTYCZNY ONLINE – MOJE SPOJRZENIE NA POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – OZDOBY CHOINKOWE niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020098

-------------------------------------

 BHP


KONKURS PLASTYCZNY ONLINE – MOJE SPOJRZENIE NA POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – OZDOBY CHOINKOWE

   Wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym online o tematyce:

1) Moje spojrzenie na postać Świętego Mikołaja;

2) Ozdoby choinkowe.


Celem konkursu było zainteresowanie dzieci szerokim wachlarzem możliwości realizacji swoich plastycznych umiejętności oraz zainteresowanie tematyką świąteczną w tym wizerunku Świętego Mikołaja tym tradycyjnym oraz współczesnym. Konkurs plastyczny miał na celu pobudzenie estetycznej wrażliwości oraz wyobraźni uczestników i ich manualnych zdolności do tworzenia prac płaskich, a także przestrzennych.

Serdecznie dziękuję za udział w konkursie plastycznym on-line następującym uczniom: Milena Kozińska - 6a, Wojciech Borysiak - 4c, Gabrysia Rak - 4b, Emilia Lipa - 6d, Maja Złotnik - 7e, Michał Kunc - 7d, Łukasz Borkowski - 6b, Marlena Polaczek - 4b, Lilianna Kasprolewicz - 5a, Antoni Karaś - 6b, Szymon Sobczak - 4b, Bartek Olechno - 7b, Maja Lipińska - 7e, Alan Małkowski - 4b, Mikołaj Biernacki - 7e, Michał Gulanowski - 5a, Kryspin Firmanty - 6a, Nicole Rudnicka - 7a, Patrycja Kuś - 7e, Maria Kolasa - 6c, Filip Bąkowski - 7b, Dawid Nowek - 7b, Wojciech Rosa - 4c, Anna Jaśkiewicz - 4b, Dominika Mazurek - 7b.
Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.
Agnieszka Suszycka
fot. Agnieszka Suszycka
 
STOPKA