SP1 Aktualności 17 Lutego Międzynarodowy Dzień Kota piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013880

-------------------------------------

 BHP


17 Lutego Międzynarodowy Dzień Kota

Zapraszam wszystkich miłośników kotów do udziału w konkursie czytelniczo - plastyczno - fotograficznym pt. "Z kotem mi do twarzy".

Regulamin:
  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów SP 1 w Żarach.
  2. Praca konkursowa to zdjęcie lub rysunek kota, wykonany dowolną techniką plastyczną oraz umieszczenie opisu kota. Opis powinien zawierać: imię kota, wiek kota, jego ulubione przysmaki i zabawy, sposób w jaki się nim opiekujemy, ciekawą kocią przygodę.
  3. Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej lub przesłać skan na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 17 lutego 2021r.
  4. Do wygrania kocie gadżety.

PS. Jeśli przeczytałeś|przeczytałaś ciekawą książkę o kotach i chcesz ją polecić czytelnikom, prześlij zdjęcie książki i krótką jej recenzję na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Twoją propozycję umieścimy na FB Biblioteki. Zachęcam Cię do obejrzenia naszej strony na FB - kocia biblioteka czeka.
z miauczącymi pozdrowieniami panie z biblioteki


 
 
STOPKA