SP1 Aktualności „Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów” niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020240

-------------------------------------

 BHP


„Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów”
 
   W ramach oszczędności wygenerowanych w trakcie realizacji projektu Beneficjent – Gmina Żary o statusie miejskim za zgodą Instytucji Pośredniczącej – Ministerstwa Edukacji Narodowej zakupił 24 sztuk laptopów dla szkół (a pośrednio dla nauczycieli) szkół współrealizujących projekt. Zakup laptopów to narzędzie niezbędne do wsparcia i dostosowania warunków pracy nauczycieli w obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej COVID-19.


   Miło nam poinformować, że nasza szkoła wraz z innymi żarskimi placówkami, a także z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze brała udział w realizacji projektu unijnego pod nazwą: "Lubuska Szkoła Ćwiczeń szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów". Oprócz wiedzy i wymiany doświadczeń otrzymaliśmy też inne profity. Kierujemy więc podziękowania dla autorek i koordynatorek projektu: pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu - Elżbiety Maj oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach - Małgorzaty Stodulskiej.
Agnieszka Ropska
 
STOPKA