SP1 Aktualności Świetlica SP1 Żary niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999556

-------------------------------------

 BHP
Świetlica SP1 Żary

    W październiku dzieci uczestniczyły w zajęciach świetlicowych pod nazwą "Jestem tolerancyjny" oraz "Pomocna Dłoń". Dyskutowaliśmy o różnicach między ludźmi i co oznacza niepełnosprawność. Dzieci wyciągnęły wnioski i stwierdziły, że nie wolno nikogo wykluczać. Swą pomocną dłoń wyciągnęły do zwierzaków z Żarskiego Schroniska dla zwierząt. Niestety pandemia odesłała nas do domów, więc panie ze świetlicy zakończyły akcję same, zawożąc zebrane dary do schroniska. Dziękujemy Wam za Wasze WIELKIE serduszka!

    Niedawno obchodziliśmy Dzień Misia. Zbliżał się też okres świątecznych przygotowań. Dlatego świetlica szkolna postanowiła połączyć obie okazje - wykonaliśmy piękne ozdoby choinkowe w kształcie misiów, z zimnej porcelany. W filmie znajdziecie przepis na wykonanie takich ozdób. Zobaczcie sami jakie są piękne! Małe elfy zgłębiały też tajniki origami modułowego, dzięki czemu w świetlicy szkolnej pilnuje porządku piękny Mikołaj!

 
 
STOPKA