SP1 Aktualności Gotuj z Jedynką piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014618

-------------------------------------

 BHP


Gotuj z Jedynką
 
   Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nowego programu kulinarnego "Gotuj z Jedynką", w którym będziemy piekli, gotowali i przygotowywali pyszne posiłki. Program prowadzą panie ze świetlicy szkolnej, a pomocnikami są uczniowie naszej szkoły. W pierwszym odcinku dowiecie się jak upiec przepyszne pierniczki. W drugim dowiecie się jak przygotować lukier, oraz zobaczycie propozycję ozdabiania pierniczków. Zapraszamy i życzymy smacznego oglądania! 
 
STOPKA