SP1 Aktualności Artystycznie w 2A niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999413

-------------------------------------

 BHP
Artystycznie w 2A

   Lepienie w masie solnej, wykonywanie ozdób i pieczenie pierników są dla dzieci ciekawą formą spędzenia czasu szczególnie w okresie przedświątecznym. Uczniowie chętnie podjęli się tej pracy. Stworzyli przeróżne kształty, które po upieczeniu ozdabiali według własnego pomysłu. Wykonując dzieła artystyczne uczniowie odkrywają świat, uczą się tworzenia nowych rzeczy, rozwijają swoje zdolności. Prace twórcze przygotowywane przez uczniów rozwijają w nich kreatywność i wyobraźnię. Ważna jest tu również satysfakcja z samodzielnie wykonanej pracy.
Gratuluję!
Monika Majerska


fot. Monika Majerska
 
STOPKA