SP1 Aktualności Sportowe osiągniecia wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004050

-------------------------------------

 BHP
Sportowe osiągniecia

Piłka nożna

   Wiktor Jelski uczeń klasy 6f trenuje piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego w Zielonej Górze. W miniony weekend (9-11 października) chłopcy brali udział w turnieju SBG CUP w Jarocinie. Chłopcy wygrali wszystkie mecze aż do finału. W finale ulegli APR Reissa z Poznania zajmując 2 miejsce. W turnieju brały udział między innymi takie zespoły jak: Warta Poznań, APR Reissa, Progress Gorzów czy APF Zielona Góra. Brawo Akademia! Brawo Drużyna! Brawo Wiktor!


Akrobatyka sportowa

   Zuzanna Jelska uczennica klasy 7c wraz z koleżankami z klubu Weroniką Szik i Anną Wołowicz brała udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej w Łańcucie. Trójka dziewcząt zajęła 9. miejsce w finale. Zawody odbyły się 2-4 października 2020 r. Zuzanna wraz z koleżankami trenują w Uks-Akro Dwójka w Żarach. Gratulacje! 
STOPKA