SP1 Aktualności Dzień Chłopaka piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10988619

-------------------------------------

 BHP
Dzień Chłopaka

DZIEŃ CHŁOPAKA W 1B 


   Dzień Chłopaka w klasie 1b był pierwszą klasową imprezą. Dziewczynki przygotowały bardzo ciekawe konkursy m.in. odbyło się golenie, wszak nie golarką, ale ekologicznym nożykiem, próbowanie cytrynki z uśmiechem na twarzy. Chłopcy musieli wykazać się też znajomością marek samochodów, a rodzice zadbali o poczęstunek i upominki. Na zakończenie koleżanki z klasy wręczyły im szarfy z napisem SUPER CHŁOPAK z 1b, dyplomy oraz drobne upominki. To była SUPER IMPREZA!
Wioletta Bas


fot. wioletta BasDZIEŃ CHŁOPAKA W 2A

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który nasza klasa świętowała wspólnie. Z racji święta dziewczynki złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia. Każdy dżentelmen otrzymał piękny upominek ufundowany przez rodziców. Serdecznie DZIĘKUJEMY!
Monika Majerska


fot. Moika Majerska
DZIEŃ CHŁOPAKA W 3D 

   Dziś chłopcy obchodzili swoje święto. Zyczylismy im wielu sukcesów w szkole, spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych i szczęśliwych chwil. W podziękowaniu za podarunki i życzenia dziewczynki dostały słodkiego..... cukierka oczywiście.
Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska
DZIEŃ CHŁOPAKA W 6A 


fot. Katarzyna Maciejak
 
STOPKA