SP1 Aktualności Z życia klasy 3d niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020108

-------------------------------------

 BHP


Z życia klasy 3d

Eksperymenty

   Nieco egzotyki w klasie 3d. Mandala - rysunek na planie koła. Wywodzi się z tradycji hinduskiej a jej nazwa oznacza „koło życia, cały świat”. Jej terapeutyczne działanie dostrzegł też K.G. Jung psychoanalityk szwajcarski. Jej tworzenie pomaga w rozwijaniu nie tylko kreatywnej edukacji, ale pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji. Pomaga też wyrażać uczucia, lęki myśli. Na zdjęciach widać prace dzieci z klasy 3D. Czy się udało? Oceńcie sami.
Ewa Siatkowska


fot. Ewa Siatkowska
Dzień chłopca w klasie 3d

   Dziś chłopcy obchodzili swoje święto. Zyczylismy im wielu sukcesów w szkole, spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych i szczęśliwych chwil. W podziękowaniu za podarunki i życzenia dziewczynki dostały słodkiego..... cukierka oczywiście.
Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA