SP1 Aktualności Sportowe osiągniecia poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025179

-------------------------------------

 BHP


Sportowe osiągniecia

Szkolne zawody sportowe w piłkę nożną

   25 września odbyły się szkolne zawody sportowe w piłkę nożną. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 4-6 drużyna SP1 zajęła trzecie miejsce. Gratulacje za walkę do końca w trudnych warunkach atmosferycznych.
Aleksander SatchówKoszykarski debiut

   26 września miał miejsce bardzo udany wystąp w II ligowym spotkaniu naszego wychowanka - rocznik 2005 (w maju ukończył 15 lat). Kacper Reczyński w swoim debiucie na II ligowym parkiecie zagrał odważnie i zdobył pierwsze punkty!‼️ Brawo Kacper! Teraz tylko praca, praca, praca, a efekty mogą wszystkich zaskoczyć.


fot Małgorzata Fudali-Hakman

Strzelectwo sportowe

   Maciej Zdebiak z klasy 7 regularnie zalicza świetne wyniki w strzelectwie sportowym. W ostatnią sobotę również zajął medalowe miejsce w otwartych zawodach strzeleckich o Puchar LOK. Zapraszamy także innych uczniów do sekcji strzeleckiej.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz
Koszykarski Camp z Gortatem

   Nasz uczeń Szymon Sobczak z klasy 4b uczestniczył w Campie Koszykarskim Marcina Gortata, który we wrześniu odbył się w Łodzi :-)

II miejsce w piłkarskim turnieju

   23 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 7-8 drużyna SP1 zajęła drugie miejsce ulegając w finalnym meczu zwycięzcom turnieju zaledwie 1:2. Gratulacje za walkę do końca!
Rajmund Kondratowiczfot. Rajmund Kondratowicz
Osiągnięcia w tenisie


   Zajęcie II miejsca na podium w turnieju tenisowym Mistrzowstwa Województwa Lubuskiego "Młodzi lubuscy tenisiści 2020". Kolejne osiągnięcie w tym sezonie to II miejsce w turnieju "Młodzierzowe Mistrzostwa Zielonej Góry". Oraz zdobyty trzeci juz puchar, medal oraz II miejsce w Ogolnopolskim Turnieju Tenisowym Babolat Eximport Cup Żary 2020.
I miejsce w województwie w szachach

   Michał Bodnar uczeń 2b zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego Juniorek i Juniorów w szachach. Gratulacje!
Aleksander Stachówfot. Aleksander Stachów

I miejsce w ogólnopolskim wyścigu kolarskim

   Agata Olech uczennica 2a zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Złotoryja (kat. wiekowa 5-8 lat). Gratulacje! :-)
Aleksander Stachówfot. Aleksander Stachów

 
STOPKA