-------------------------------------

BHP

Sportowe osiągniecia

Szkolne zawody sportowe w piłkę nożną

25 września odbyły się szkolne zawody sportowe w piłkę nożną. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 4-6 drużyna SP1 zajęła trzecie miejsce. Gratulacje za walkę do końca w trudnych warunkach atmosferycznych.
Aleksander Satchów

Koszykarski debiut

26 września miał miejsce bardzo udany wystąp w II ligowym spotkaniu naszego wychowanka - rocznik 2005 (w maju ukończył 15 lat). Kacper Reczyński w swoim debiucie na II ligowym parkiecie zagrał odważnie i zdobył pierwsze punkty!‼️ Brawo Kacper! Teraz tylko praca, praca, praca, a efekty mogą wszystkich zaskoczyć.

fot Małgorzata Fudali-Hakman

Strzelectwo sportowe

Maciej Zdebiak z klasy 7 regularnie zalicza świetne wyniki w strzelectwie sportowym. W ostatnią sobotę również zajął medalowe miejsce w otwartych zawodach strzeleckich o Puchar LOK. Zapraszamy także innych uczniów do sekcji strzeleckiej.
Rajmund Kondratowicz

Koszykarski Camp z Gortatem

Nasz uczeń Szymon Sobczak z klasy 4b uczestniczył w Campie Koszykarskim Marcina Gortata, który we wrześniu odbył się w Łodzi :-)

II miejsce w piłkarskim turnieju

23 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 7-8 drużyna SP1 zajęła drugie miejsce ulegając w finalnym meczu zwycięzcom turnieju zaledwie 1:2. Gratulacje za walkę do końca!

Osiągnięcia w tenisie

Zajęcie II miejsca na podium w turnieju tenisowym Mistrzowstwa Województwa Lubuskiego "Młodzi lubuscy tenisiści 2020". Kolejne osiągnięcie w tym sezonie to II miejsce w turnieju "Młodzierzowe Mistrzostwa Zielonej Góry". Oraz zdobyty trzeci juz puchar, medal oraz II miejsce w Ogolnopolskim Turnieju Tenisowym Babolat Eximport Cup Żary 2020.

I miejsce w województwie w szachach

Michał Bodnar uczeń 2b zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego Juniorek i Juniorów w szachach. Gratulacje!
Aleksander Stachów

I miejsce w ogólnopolskim wyścigu kolarskim

Agata Olech uczennica 2a zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Złotoryja (kat. wiekowa 5-8 lat). Gratulacje! :-)