SP1 Aktualności Sprzątanie świata 2020 poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024256

-------------------------------------

 BHP


Sprzątanie świata 2020

   Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach wraz z rodzicami spotkali się w sobotnie popołudnie w parku przy ul. Paderewskiego/Czerwonego Krzyża, aby wspólnie zrobić coś dobrego dla Ziemi. Wszystkim zaangażowanym w akcje serdecznie dziękujemy, a szczególnie pani Anecie Grabowskiej kierownik od spraw zieleni miejskiej w Żarach.
Wychowawcy świetlicy
 
Sprzątanie Świata

Jak co roku klasy 1 - 3 wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata.W tym roku sprzątaliśmy 17 i 18 września. Hasłem przewodnim w tym roku, tak, jak w całym kraju było Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję. W tym roku ze względu na pandemię Covid-19 nie mogliśmy sprzątać poza terenem szkoły. Sprzątaliśmy teren wokół szkoły! Wszyscy uczniowie wyposażeni w rękawiczki, worki na śmieci z zapałem przystąpili do szukania ŚMIECI.Panie też aktywnie brały udział w tej akcji! Teren posprzątaliśmy i z poczuciem dobrze spełnionego zadania wróciliśmy do klas zdobywać wiedzę.
Ewa Witkowska
 


fot. Ewa Witkowska


    Dnia 17 września klasa 3d uczestniczyła w akcji sprzątania świata. Dzieci zabezpieczone w rękawice i worki pięknie wysprzątały teren zielony wkoło szkoły. Dbamy o naszą ziemię i chcemy by była piękna i czysta.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska
   Uczniowie klasy 1a wzięli udział w akcji Sprzątania Świata. Dzieci sprzątaly teren wokół szkoły. Po skończonej pracy miło im było bawić się na czystym placu zabaw.
Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak
   Klasa 1b - sprząta świat.
Wioletta Bas
fot. Wioletta Bas
 


 
STOPKA